Jirina Nowakowska: Studio Tap & Jazz Dance

Tancerka, choreograf, pedagog, wykładowca na wyższych uczelniach artystycznych, sędzia tańca sportowego, teatrolog. Założycielka Studia Tap & Jazz Dance - pierwszej profesjonalnej szkoły stepowania w Polsce.

jirina nowakowska

Stepowanie przywiozła z czeskiej Pragi i od 25 lat propaguje tę wyjątkową technikę tańca w Polsce. Z jej inicjatywy powstał niedawno pierwszy i jedyny Polski Związek Stepowania. Dzięki Programowi MARKA Z KLASĄ nauczyła się aktywniej realizować swoje pomysły, plany i nabrała sił by jeszcze świadomiej pracować nad własną marką.

Motto życiowe: Mądra kobieta z silnym charakterem, silna osoba dla innych, dla której celem jest obudzenie i uświadamianie RYTMU.

Taniec, który slychać  – określenie techniki tanecznej, która uprawia – rytm, który jest podstawą naszego życia. Nasze życie jest rytmem, dlatego moja misją jest obudzenie w ludziach rytm, zpowodować by ludzie w to uwierzyli. Chcę służyć wiedzą i doświadczeniem. Edukacja artystyczna.

tapdanceNauka techniki tanecznej – stepowania daję rozwój psycho – fizyczny, zdrowie, zadowolenie z siebie, poczucie satysfakcji z swojego rozwoju, poczucie rytmu w sobie i w ciele.
Atrybutem marki jest profesjonalism, bardzo duże doświadczenie – 25 lat pracy w tej dziedzinie z bardzo dobrymi wynikami ale także zrozumienie, jak ważny dla nas w życiu jest rytm – przełożenie rytmu na życie.

Oferta Studia jest kierowana do ludzi, którzy chcą się rozwijać, chcą zrobić coś dla siebie i dla swojej duszy, do ludzi, którzy potrzebują odnalezienia sprawności fyzicznej, rekreacji lub podwyższenie umiejętności artystycznych.

Kontakt: www.tap-dance.pl