Izabela Smardz: TOP-LIVE 8 / GO-leasing

Ekspert leasingu. Właścicielka firmy TOP-LIVE 8 Izabela Smardz. Dyrektor Oddziału/ Członek Rady Rozwoju Sieci GO-leasing - największej ogólnopolskiej sieci brokerów leasingu.

izabela smardz

W biznesie od 20 lat.  Najbardziej ceni sobie: uczciwość, pracowitość i zaangażowanie. Dzięki tym wartościom buduje swoje długotrwałe relacje z klientami. Najważniejsze dla niej jest nie tyle pozyskać klienta, co spowodować, aby do niej powrócił i jeszcze polecał.

Współpracuje z ponad 30 firmami leasingowymi, dzięki czemu może sfinansować praktycznie wszystko – począwszy od samochodu czy maszyny, kończąc na myszce do komputera. Wie również jak otrzymać najkorzystniejszy leasing. Działa na terenie całego kraju.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Mama Adriana.

Jestem bardzo pogodną osobą z otwartą głową, często zadaję sobie pytania i szukam na nie odpowiedzi, nie tylko w książkach, ale również wśród towarzystwa ciekawych ludzi, dlatego ciągle staram się rozwijać i czerpać wiedzę i inspiracje od ciekawych ludzi, dlatego podróżuję, szkolę się, dzięki temu podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje.
Zarażam ludzi entuzjazmem, konsekwentnie realizuję swoje założone cele i plany. Dzielę się z innymi tym, co uważam że jest najcenniejsze, najbardziej wartościowe w obecnym biznesie, czyli swoim doświadczeniem, ponieważ całe moje dorosłe życie, kręciło się wokół własnego biznesu i przedsiębiorczości.

Klienci cenią współpracę z nią z 3 głównych powodów:

  1. Szybkość – cała transakcja, od momentu pierwszego kontaktu z klientem do odbioru przedmiotu leasingu, zajmuje jej zwykle nie dłużej niż 3 dni. Dodatkowo jej klienci nie tracą czasu na zbędne formalności. Przygotowuje dokumenty po stronie zarówno Klienta jak i dostawcy finansowanego przedmiotu, negocjuje ubezpieczenia, dba o szybki przebieg rejestracji. Jest w stałym kontakcie od pojawienia się pomysłu na finansowanie, aż do zakończenia umowy.
  2. Skuteczność – 94% stawianych przez nią wniosków leasingowych otrzymuje akceptację analityka. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują banki i firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafi skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  3. Profesjonalnie i rzetelnie dostosuje doradztwo w doborze optymalnego rozwiązania finansowego. Wiedza nt. leasingu, rachunkowości oraz podatków – ponad 80% jej klientów obniża wysokość płaconych podatków oraz poprawia swoją płynność finansową dzięki zastosowaniu najbardziej optymalnego rozwiązania leasingowo-podatkowego.

Zainteresowania: Lubię tworzyć, budować kreować zarówno nowe biznesy i z tego czerpię motywację do działania. W swoim życiu stworzyłam kilka firm i każda z nich okazała się sukcesem. Dodatkowo wolny czas dzielę między pływaniem, a księgarnią, ponieważ woda jest moim środowiskiem naturalnym, posiadam specjalną kartę pływacką, uprawnienia do nurkowania OPEN WATER DIVER PADI i PATENT na sternika motorowerowego .

Nie boję się wyzwań, wychodzę z założenia, iż najlepszą drogą do sukcesu jest samodoskonalenie i nauka. Uważam, że sukces sprzedaży jest wymierny do energii i zaangażowania jakie w nią włożymy.

W czym mogę pomóc innym: Pomaga ludziom w budowaniu własnych firm, tak naprawdę zaszczepia w nich odwagę, przekonuje, że warto ryzykować, bo po drugiej stronie ryzyka okazuje się, że jest tylko sukces.
Dzielę się wiedzą w jaki sposób np. finansować biznes, bez konieczności zaciągania bardzo długotrwałych kredytów, uciążliwych procedur czy formalności. Do każdego przedsiębiorcy podchodzę indywidualnie.
A największą wartością dla mnie jest to, że pomagam przedsiębiorcom, biznesmenom, prezesom firm, w rozwoju ich przedsiębiorstw i że ludziom z którymi współpracuję, daję bezpieczeństwo, ufają mi, ponieważ 80 % ludzi z którymi współpracuję poleca moje usługi, chce prowadzić ze mną swój dalszy biznes.

O firmie: Firma Top-Live 8 powstała w 2010 roku, ale w biznesie jestem od 20 lat. Marka Go – Leasing zajmuje się doradztwem w ogólno pojętych inwestycjach swoich przedsiębiorstw.
Pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu korzystnych i optymalnych rozwiązań finansowych dedykowanych indywidualnym potrzebom każdego z nich.

Do każdego klienta podchodzi indywidualnie,  a doradztwo zaczyna się od doboru przedmiotu i formy finansowania, trwa przez cały okres finansowania, kończy dopiero w momencie zakończenia umowy. Dzięki takiej obsłudze osoby, które współpracując z przedstawicielami firmy, mogą spokojnie zająć się tworzeniem swoich przedsiębiorstw, prowadzeniem swoich biznesów, nie tracąc czasu na zbędne formalności.

Wierzę, iż w życiu najważniejsze są wartości takie jak, wiedza, uczciwość i rzetelność i na jej podstawie buduję relacje i zaufanie osób, z którymi współpracuję. Najważniejsze dla mnie jest nie tyle pozyskać klienta, co spowodować, aby do mnie powrócił i jeszcze polecał.

Kontakt: www.wroclaw.go-leasing.pl / www.szybki.go-leasing.pl