Irena Przyborowska: Agencja Ochrony Mienia FENIKS, Instytut Zdrowa i Urody FENIKS

Właścicielka Agencji Ochrony Mienia FENIKS w Ostródzie oraz Instytutu Zdrowia i Urody FENIKS w Warszawie i Ostródzie.

irenaprzyborowskaPomysł był niecodzienny gdy w latach 90, w obliczu zmian ustrojowych i ekonomicznych, zaczęła szukać dla siebie zawodowego miejsca na wolnym rynku i postanowiła założyć firmę ochroniarską. Wobec niezbędnych kwalifikacji jakie nakładała Ustawa na prowadzenie firm ochroniarskich, w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie ukończyła kierunek ochrona osób i mienia, zdobyła dyplom i licencję II st. Pracownika ochrony, uprawniający do prowadzenia agencji. Prowadzenie właśnie tego typu firmy daje jej ogromną satysfakcję, ponieważ stale musi doskonalić swoją wiedzę.

Obecnie po 16 latach swojej działalności zatrudnia ok. 300 pracownikow i świadczy profesjonalne usługi w zakresie ochrony mienia w wielu miejscowościach na Warmii i Mazurach. Odkąd postanowiła poszerzyć swoją działalność o dwa Instytuty Zdrowia i Urody FENIKS w Ostródzie i Warszawie to firma stała się frmą rodzinną, która łączy konkretny biznes ,,męski” z pasją tworzenia piękna i zdrowia dla kobiet i nie tylko.

FeniksInstytut Zdrowia i Urody FENIKS w Warszawie istnieje od 2010 r i jest to miejsce, które łączy unikalny nastrój z nowoczesnym i bardzo stylowym wyposażeniem gabinetów zabiegowych. To salon z bardzo nowoczesnym i z kompleksowym wyposażeniem kosmetyczno – medycznym. W atmosferze pełnej harmonii i piękna oferuje Klientom profesjonalne rytuały pielęgnacyjne oraz modelujące sylwetkę. Salon słynie z w pełni indywidualnych zabiegów, ściśle dobieranych do typu skory. Wykorzystuje urządzenia najnowszej technologii. Indywidualność wyraża się w dyskretnej trosce o każdego Klienta, zrozumieniu jego potrzeb i spełnieniu oczekiwań. Zapewnia profesjonalną opiekę oraz niepowtarzalność każdej chwili spędzonej w luksusie, rozumianym jako najwyższy standard obsługi.

Niepowtarzalny wystrój, klimat, panująca atmosfera i profesjonalny dobór personelu oraz dobór urządzeń kosmetycznych i medycznych najnowszej technologii zawdzięcza swojej córce Monice. Jej zaangażowanie i prowadzenie Salonu FENIKS w Warszawie, pomimo ciężkiej i nieuleczalnej choroby nie miało sobie równych. W hołdzie jej pamięci chce kontynuować jej cudowne pomysły, a szczególnie to, co tak bardzo chciała wprowadzić, a mianowicie profilaktykę i pomoc kobietom z chorobą raka piersi i tak ważnego wsparcia emocjonalnego, praktycznego, celem znalezienia motywacji powrotu do zdrowia. Irena spełnia jej misję biorąc udział w wartościowej profilaktycznej akcji ,,Piersi w SPA” oraz wprowadzając innowacyjne zabiegi upiększające, zdrowotne, bo nic tak nie poprawia dobrego samopoczucia kobiecie jak jej zdrowie, ładny wygląd i chwile komfortowego relaksu.

Jak mówi Irena: „Pod wpływem nowych obowiązków i zawodowego ryzyka stałam się osobą o wiele bardziej pewną siebie i więcej wymagającą od życia. I chyba to, że daję radę i odnosi sukcesy, jako kobieta biznesu, wpłynęło na kreatywność moich dzieci”.

Kontakt: www.spafeniks.pl