Innocenta Dźwierzyńska: Concept Estates

Prezes Zarządu Concept Estates. W biznesie od 9 lat. Jej zawodowe życie zawsze obracało się wokół nieruchomości i marketingu. Dużą styczność miała zawsze z obcokrajowcami stąd teraz pomysł na ten konkretny biznes.

InnocentaDźwierzyńska

Ponieważ w głowie ma „tysiąc pomysłów na minutę” postrzega się jako kreatywna osoba. Dlatego postanowiła stworzyć sama dział w swojej firmie „dział kreacji” o nazwie „always hungry”.

W czym mogę pomóc innym: głównie w kontaktach z klientami spoza Polski i zapewnieniu klientów obcokrajowców. Mogę dzielić się swoim doświadczeniem bo jestem chyba idealnym przykładem, że trzeba iść do przodu pomimo wszystkiego choć nie jest to wcale łatwe.

logo_conceptO firmie: Firmom polskim z różnych branż przekazuje swoich klientów obcokrajowców. Biuro handlowe, którego kolejne oddziały będą otwierane w innych miastach będą wspierały obcokrajowców, którzy poszukują sprawdzonych firm.

Narzędziem do pozyskiwania i promowania klientów jest portal www.stepcloser.pl promujący Polskę.

Firma jest w trakcie tworzenia „Katalogu Firm” z całej Polski, głównie małych i średnich przesiębiorstw, które po wykupieniu abonamentu będą rekomendowane innym klientom.

Często zdarza się tak, iż klient z zagranicy poszukuje najróżniejszych usług: od kupna mieszkania, firmy ubezpieczeniowej, architekta wnętrz, firmy ochroniarskiej po różnego rodzaju inne uslugi i towary. Potrzeby te obejmują cały obszar naszego kraju. Nawiązuje współpracę z Ambasadami oraz Izbami Gospodarczymi w celu pomocy obcokrajowcom. Duży nacisk kładę na czynnik ludzki. W dobie internetu coraz bardziej obserwuje jak bardzo tego zaczyna brakować – mówi Innocenta.

Kontakt: www.stepcloser.pl