Ewa Krzemień: Kancelaria Adwokacka w Warszawie

Adwokat z ponad 15-letnim doświadczeniem w doradztwie prawnym dla biznesu. Prowadzi własną, butikową Kancelarię Adwokacką oraz w charakterze prawnika of counsel współpracuje z jedną z wiodących, polskich kancelarii.

ewa krzemień

W swojej praktyce zawodowej pełniła m.in. funkcję szefa działu prawnego w Grupie PWN oraz doradcy prawnego Fundacji Instytut Lecha Wałęsy. Jest zrzeszona w Izbie Adwokackiej w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Prawników Przedsiębiorstw.

Jej znakiem rozpoznawczym jest orientacja na poszukiwanie optymalnych rozwiązań i dążenie do zapewnienia kompleksowego wsparcia oraz bezpieczeństwa prawnego.

Wykształcenie zdobyła w najlepszych ośrodkach akademickich. Studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, otrzymując w 2003 roku dyplom ukończenia studiów z wynikiem bardzo dobrym oraz z wyróżnieniem. W trakcie studiów odbyła półroczne stypendium naukowe na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu w Tilburgu (Holandia), a następnie roczny kurs prawa amerykańskiego organizowany przez Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie we współpracy z the Catholic University of America in Washington, dc.

Po studiach odbyła aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej pod patronatem prof. dr hab. Zbigniewa Ćwiąkalskiego, a w 2008 roku zdała egzamin adwokacki z oceną końcową bardzo dobrą. Rozwijając swoje zainteresowania w obszarze prawa, odbyła roczne Podyplomowe Studium zapobiegania przestępczości gospodarczej, skarbowej i przeciwko mieniu na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2013/2014).

Zainteresowania: Aktywnie uprawia sport, lubi piękne wnętrza, kontakt z przyrodą oraz fotografię.

W czym może pomóc innym: specjalizuje się w bieżącym doradztwie prawnym w obszarze szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego, sporach sądowych, szczególnie o tematyce gospodarczej oraz karno-gospodarczej (white collar crime). Ma doświadczenie w obszarze prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych osób fizycznych i prawnych, prawa konkurencji. Świadczy bieżące doradztwo dla przedsiębiorców oraz obsługę korporacyjną spółek. Zapewnia wsparcie w negocjacjach oraz w transakcjach akwizycyjnych, w tym M&A oraz asset deal.

O firmie: Kancelaria Adwokacka adwokat Ewy Krzemień istnieje od 2008 roku i świadczy kompleksową pomoc prawną, bazując na ugruntowanej wiedzy oraz szerokim doświadczeniu pozyskanym w różnorodnych obszarach i projektach. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie, a filia w rodzinnej miejscowości pod Krakowem.

Specjalizacją Kancelarii są spory, transakcje i bieżące doradztwo, w szczególności mające za przedmiot szeroko rozumiane prawo cywilne, gospodarcze i handlowe, w tym prawo autorskie i prawo konkurencji. Adwokat Ewa Krzemień posiada unikatowe doświadczenie w prawie karnym gospodarczym, co pozwala uwzględnić i zabezpieczyć również karnoprawne aspekty przedsięwzięć gospodarczych jej Klientów.

Kancelaria swoje usługi dedykuje głównie do Klientów biznesowych, zarówno z Warszawy i okolic, jak również poszukujących pomocy prawnej na terenie całego kraju.

Doradztwo prawne świadczymy na najwyższym poziomie, rzetelnie i uczciwie. Działamy z pasją i stawiamy na jakość. Lubimy naszą pracę, która jest intelektualnym wyzwaniem i źródłem satysfakcji. Oferujemy indywidualne podejście, oparte na relacji, dialogu oraz zaufaniu.

Kontakt: www.ek-legal.pl