Estera Hess: Biuro Podróży ESTA Estera Hess

Z wykształcenia lingwista i tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego, jednak jej największą pasją są podróże. Od 10 lat prowadzi własne butikowe Biuro Podróży ESTA, samodzielnie przeciera szlaki, wybiera kontrahentów, pilotuje także kilka egzotycznych tras w ciągu roku. Stara się stworzyć swoim klientom wyjątkową podróż życia.

Estera Hess

Na co dzień zajmuje się opracowywaniem tras, organizacją wyjazdów szytych na miarę oraz prowadzi blog podróżniczy. Uwielbia gotować a jeszcze bardziej piec. Kuchnia jest zawsze mocnym punktem każdego wyjazdu.

Jestem żoną i mamą dwójki dzieci: Basi i Olka. Staram się udowodnić podróżując z moimi dziećmi w bardzo wymyślne i odległe kierunki, że podróże są dla każdego bez względu na wiek.

Wykorzystując wiele kontaktów oraz znajomość wielu krajów staram się nieść pomoc potrzebującym, od lat organizuję zbiórki żywności, ubrań oraz pomocy szkolnych dla Afryki i Ameryki Południowej.

Jestem zakochana w Afryce, jest to miłość odwzajemniona, gdyż za każdym razem kiedy wyjeżdżam do Afryki spotykają mnie tam zupełnie nieoczekiwane przygody.

Swobodnie poruszam się po całym świecie, a zdobyte umiejętności logistyczne, znajomość języków obcych oraz doświadczenie nie pozostawiają mi żadnych nieodkrytych lądów.

Zainteresowania: podróże, kulinaria, literatura, fotografia i motoryzacja.

W czym mogę pomóc innym: Chętnie doradzę przy wyborze kierunku wakacji, zorganizuję wyjazd egzotyczny lub po Europie od A do Z uwzględniając zainteresowania, wielkość grupy, specyfikę wyjazdu. Chętnie podejmę się roli organizatora przy okazji eventów, wystąpień, bali, spotkań integracyjnych.

esta-estera-hessO firmie: Firma Biuro Podróży ESTA Estera Hess istnieje od 2007 roku, została założona w wyniku wewnętrznej potrzeby połączenia pasji i chęci przekucia hobby w pracę. ESTA zajmuje się organizacją wyjazdów egzotycznych zarówno dla grup jak i klientów indywidualnych, także firm oraz rodzin z dziećmi. Proponuje wyjazdy egzotyczne na każdy kontynent, krótkie pobyty typu city break w najbardziej popularnych stolicach lub miastach europejskich.

Misją ESTY jest przybliżenie świata każdemu kto ma chęć poznawania, odkrywania i jest osoba odważną oraz kreatywną.

Wszystko co przygotowuję, opracowuję oparte jest na osobistym doświadczeniu, polecam tylko sprawdzone kierunki i służę radą przy konkretnych wyjazdach.

Podczas organizacji moich wyjazdów szczególnie dbam o bezpieczeństwo, dlatego zawsze korzystam z pomocy kontrahenta lokalnego; równie ważna jest dla mnie kuchnia i tu proponuję różne lokalne specjały uwzględniając smakołyki typowe dla danego kraju jak i najlepsze restauracje na naszej trasie. Wygoda to kolejna ważna kwestia – chciałabym aby każdy wyjazd był swoistą przygodą życia i w pełni satysfakcjonował moich Klientów. Co nie znaczy, że nie potrafię przygotować oferty wyjazdu w określonym budżecie, takie wyzwania cenię sobie szczególnie: łączę wtedy jakość i pieniądze.

Kontakt: www.esta.net.pl

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami Estery:
Wielkie miasta – moja miłość
Niezbędnik podróżniczki
Mam oko na maroko
Książki o podróżach dla mamy i dziecka
Portugalia z akademią marki z klasą
Wodospady – złota trójka
Laos to miejsce dla każdego