Elżbieta Krzyżaniak: Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany

Psycholog, mediator, właściciel Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, autorka bloga: psychologicznypunktwidzenia.pl, profesjonalny coach Erickson International College,certyfikowany trener FRIS, entuzjastka zmian, specjalistka do spraw odwagi.

Elżbieta Krzyżaniak

Z wykształcenia magister psychologii, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Politechnice Gdańskiej oraz Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Szkolenia oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi uczyniły ze niej coacha, trenera, mediatora. Doświadczenie sprawiło, że jest uważnym i skutecznym psychologiem.

Prywatnie mam doświadczenie w byciu żoną i mamą, co pozwala mi myśleć o sobie jako o ekspercie w tym zakresie. Lubię słońce, tak bardzo, że mogłabym mieć w domu szklany dach, lubię życie, lubię (czasami) gotować – inspiracje znajduję w podróżach. Lubię być kobietą.

Jej życiową dewizą jest cytat: “Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.”

ZAINTERESOWANIA: Moją pasją są podróże. Z podróży przywożę zdjęcia, na których są zawsze ludzie, zapachy, smaki i inspiracje dotyczące urządzania wnętrz. Gdybym nie była psychologiem byłabym zapewne architektem wnętrz. Mam to po babci, która co trzy miesiące przestawiała meble w swoim domu, szukając układu idealnego.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Na co dzień inspiruję i wspieram ludzi w ich rozwoju, odkrywaniu własnego potencjału. Towarzyszę im na drodze zmian, pomagam na zakrętach życiowych, ułatwiam „porządkowanie” życia. Pomagam w poprawianiu i budowaniu satysfakcjonujących relacji, odnajdywaniu odwagi do zmian, Potrafię mobilizować do tego, żeby chciało im się chcieć, dzielę się z nimi wiedzą, szukam najlepszych rozwiązań. Koncentruję się na możliwościach a nie na przeszkodach.

psycholog pomorzeO FIRMIE: Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany powstało na początku 2011 roku. Po 15 latach pracy w instytucji, dopingowana przez klientów, którzy ze mną pracowali zdecydowałam się założyć własną firmę. Po kolejnym zapytaniu: „Pani Elu, dlaczego nie ma pani prywatnego gabinetu?”, zdecydowałam się stworzyć wyjątkowe miejsce. Miejsce, w którym klient będzie się czuć jak Bardzo Ważna Osoba. W ramach swojej firmy prowadzę : life coaching, coaching biznesowy, mediacje, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, szkolenia w zakresie budowania zespołów, skutecznej komunikacji oraz odnajdywania w sobie odwagi do działania. Moja oferta skierowana jest do ludzi, którzy chcą od życia więcej. Wysoka jakość w kontakcie z klientem to mój wyróżnik. Czynić ludzi wolnymi od ograniczeń i kłopotów tak szybko jak to możliwe to moja misja.