Dominika Rostocka

W 2014 roku zainicjowała powstanie Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu, której jest Mentorem i głównym wykładowcą. Zawodowo wyróżniana w Polsce i za granicą. W 2013 roku jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards.

Domnika Rostocka

W ciągu 15 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą. Projektuje także wnętrza publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej (akredytacja Royal Institute of British Architects) oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej. Swoje zamiłowanie do detali zawdzięcza licznym pasjom artystycznym oraz dodatkowemu wykształceniu w zakresie rzemiosła artystycznego, rysunku oraz malarstwa. Tworzy wiele nowych wzorów, projektuje autorskie meble i dodatki.

Zainteresowania: jeździ konno, od dziecka jeździ na nartach. Uwielbia lotnictwo, dalekie podróże, ekstremalne wyprawy. Pasjonatka dobrej kuchni, piękna i detali. Uwielbia majsterkować, tworzy płaskorzeźby, buduje makiety oraz prototypy artystycznych elementów do wnętrz.

W czym może pomóc innym: od lat pracuje nad stworzeniem autorskiego programu naturalnego mieszkalnictwa, z wykluczeniem toksycznych i szkodliwych materiałów. Współpracuje z wieloma firmami z dziedziny budownictwa zrównoważonego oraz energooszczędnego. Z pasji zajmuje się psychologią architektury oraz wnętrz.

O firmie: CREATIVE COOP. istnieje od 2005 roku, wtedy jako działalność jednoosobowa w 2014 roku przekształciła się w sp. z o.o. Powstała na podwalinach wcześniejszej firmy DR DESIGN, która działała od 1998 roku. Głównym celem i ideą firmy jest tworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych wnętrz. Od 2008 roku wykonywane są również projekty kompleksowe architektoniczne budynków z uwzględnieniem zagospodarowania i projektu terenu otaczającego budynek. Ten rodzaj usługi zapewnia zaspokojenie wszystkich możliwych potrzeb klienta w zakresie indywidualnego „szycia na miarę” jego przyszłej posiadłości. Tworzenie równoległe brył i wnętrza rozwiązuje setki niepotrzebnych problemów, tworząc idealnie dopasowaną przestrzeń życiową.

Kompleksowa obsługa jaką proponujemy, odsuwa inwestora od procesu budowlanego, dzięki czemu tworzenie inwestycji nie jest dla niego procesem stresującym, a wręcz przeciwnie. Przekazując mu własne doświadczenie i pasje tworzenia, wprowadzamy go w świat europejskiego designu. W ofercie specjalnej klient może zamówić również usługę wyszukania idealnej lokalizacji i miejsca pod dom czy rezydencje. A dla pasjonatów zdrowego życia mamy unikalny, autorski program Mineralnego Budownictwa, eliminujący całkowicie materiały toksyczne i szkodliwe dla zdrowia, używający jedynie materiałów naturalnych i tych posiadających certyfikat TÜV Rheinland.

Firma funkcjonuje w oparciu o wieloletnie doświadczenie, kreatywność i niepowtarzalność proponowanych projektów, oraz autorskich metod projektowych. Wyróżnia się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego tematu, przez co pozyskuje klientów głównie z polecenia i współpracuje z nimi wiele lat tworząc często kolejne inwestycje.

Kontakt: www.rostocka.com, www.creative-coop.pl, www.spwid.pl