Beata Kowalska: Beata Kowalska Make-up Artist

Ekspert w dziedzinie makijażu, właścicielka marki Beata Kowalska Make-up Artist. Wizażystka, która nie tylko tworzy makijaże ale także uczy tej sztuki. Ambasador marki Make-up Atelier Paris oraz marki tianDe.

beata kowalska

Ukończyła prestiżowe szkoły i kursy u najlepszych specjalistów w Polsce.

Doświadczenie zdobywała podczas wielu lat pracy tworząc makijaże na różne okazje. Twarz traktuje niczym płótno malarskie, a kosmetyki jako paletę barw. Wizażystka, która dobiera makijaż do typu urody, osobowości i stylizacji. Dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ceni wysoką jakość i estetykę pracy. W jej kufrze znajdują się najlepsze kosmetyki profesjonalnych i selektywnych światowych marek. Niegdyś marzenie, dziś rzeczywistość. Dzisiaj sprawia, że każda Kobieta jest piękniejsza. Stąd też nazwa jej marki!

Makijaż był jej pasją już w dzieciństwieKiedy moje koleżanki marzyły o poważnych zawodach, ja bujałam w obłokach… gdy pytano mnie kim chcę zostać w przyszłości, bez wahania odpowiadałam – kreatorka wizerunku! Dorosłam i postanowiłam rozwijać się w tym kierunku”

Kreatorka wizerunku zarówno biznesowego, okazjonalnego a także co dziennego. Współtworzy projekty podczas sesji zdjęciowych czy filmów reklamowych. Uczestniczy w programach telewizyjnych. Efekty jej prac możemy podziwiać także w wielu renomowanych czasopismach.

Beata Kowalska Stworzyła także autorski program, dzięki któremu uczy sztuki makijażu. Szkolenia prowadzi zarówno dla osób indywidualnych oraz firm. Jej warsztaty cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród Kobiet

Największym sukcesem dla mnie są szczęśliwe Kobiety, którym pomagam czuć się pięknie i to sprawia mi największą satysfakcję. To właśnie te Kobiety sprawiają, że to co robię jest najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć w swoim życiu. Często dostaję wiadomości z wykonanym makijażem i podziękowaniami, że jestem! To jest najwspanialsze!”

Obecnie tworzy kilka ciekawych projektów:

  • WIZAR, czyli niezwykłe metamorfozy Kobiet, o których piękno dba ekipa specjalistów – wizażystka – stylistka – fotograf.
  • KWIATY PUDRY APARATY , profesjonalne doradztwo w tematyce ślubnej, sesje zdjęciowe, warsztaty i nie tylko a na pokładzie florystka – wizażystka – fotograf,

Po za światem wizażu, pasjonuje się także azjatycką filozofią piękna. Kosmetyki, które rekomenduje pomogły jej zwalczyć niedoskonałości skóry, wówczas trądzik. Od kilku lat współpracuje z gabinetami kosmetycznymi, jak podkreśla ma wiele indywidualnych Klientek. Obecnie tworzy sklep internetowy z tymi produktami. Jak wspomina „… mam nadzieję, że kosmetyki te podbiją świat! To cudowne uczucie kiedy preparaty kosmetyczne pomagają Twojej skórze, przynosząc ulgę… a w dłuższej perspektywie Twoje dotychczasowe problemy odchodzą w niepamięć.”

Kontakt: www.piekniejsza.com www.piekniejszaTy.com