Beata Block: RDL Hydraulics Sp. z o.o.

Prezes Zarządu, CEO i Dyrektor Zarządzający RDL Hydraulics Sp. z o.o. zajmującej się sprzedażą i serwisem elementów napędów i sterowania hydraulicznego, zaworów regulacyjnych, automatyki przemysłowej, aparatury kontrolnej i pomiarowej.

Beata Block

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek geografia; studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek transport i logistyka oraz roczny Management Development Program MANAGEMENT 2013 NA ICAN Institute. Brałam udział również w wielu kursach z dziedzin zarządzania, sprzedaży, finansów.

Mam zmysł organizacyjny i jestem pozytywnie nastawiona do życia. Ukończyłam kurs pilota wycieczek – byłam z klientami w Tajlandii, Holandii, Francji, na Majorce). Prywatnie podróżuję, kiedy się tylko da, pomiędzy służbowymi spotkaniami. Mam dwie dorosłe córki.

Zainteresowania: uwielbia podróżować, kocha konie, jeździ na nartach i motorach, żegluje.. Generalnie uwielbia spędzać czynnie czas wolny, adrenalina powoduje, że się uspokaja.

Chętnie pomogę innym kobietom biznesu, podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem, pomogę pozytywnie nastawić do życia, pomóc pokonać bariery w czynnym spędzaniu czasu.

RDL HydraulicsO firmie: Firma istnieje od 2004 roku, powstała poprzez wyłonienie i rozbudowę działu handlowego z firmy Rockfin. Obecnie jest całkowicie niezależnie działającą spółką. Zanim zaczęłam zarządzać w firmie RDL Hydraulics (od 2011 roku) pracowałam w Rockfin na stanowisku kierownika działu logistyki, formując go przez ponad 10 lat od podstaw.

Firma RDL zajmuje się sprzedażą i serwisem elementów napędów i sterowania hydraulicznego, zaworów regulacyjnych, automatyki przemysłowej, aparatury kontrolnej i pomiarowej, systemów filtracyjnych, urządzeń do kontroli zanieczyszczenia oleju. Świadczy usługi doradztwa technicznego, projektowania układów, doboru podzespołów. Działa m.in. w sektorze energetycznym, maszynowym, drzewnym i papierniczym, morskim, maszyn roboczych, wydobywczym, gumowym, rolniczym.

Oferta skierowana jest do firm przemysłowych, w szczególności do biur projektowych, konstruktorów, końcowych użytkowników, działów zaopatrzenia. Posiada siedzibę firmy koło Gdańska oraz oddziały pod Warszawą, w Katowicach i Gorlicach, a w najbliższym czasie w planach jest odział we Wrocławiu. Siecią sprzedaży pokrywa całą Polskę.

Największe atuty firmy to otwartość, elastyczność, szybka reakcja i indywidualne podejście do każdego klienta. Strategia to powiększanie grona klientów z roku na rok, ingerowanie w nowe rynki, produkty, obszary rozwoju, a co za tym idzie, zwiększanie sprzedaży.

Kontakt: www.rdl-hydraulics.com