Barbara Kohlbrenner: Coach, doradca wizerunkowy, ekspert wizerunku biznesowego.

Coach, doradca wizerunkowy, ekspert wizerunku biznesowego. Ubiera kobiety i mężczyzn, udziela konsultacji, przeprowadza metamorfozy, reorganizuje szafy klientów, towarzyszy i doradza w zakupach. Pomaga odnaleźć się w gąszczu ubrań i wypracować styl, który pasuje do osobowości oraz sposobu życia, ułatwia codzienne funkcjonowanie i dodaje pewności siebie.

barbara kohlbrenner

Jako stylistka TVN przeprowadzała metamorfozy uczestników w programie „W poszukiwaniu piękna”. Współpracuje z międzynarodowymi markami oraz małymi firmami. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu wizerunku biznesowego i budowania stylu. Występuje jako mówca na konferencjach. Prowadzi sesje coachingowe.

Wizerunek biznesowy znam „od podszewki” i wiem, jak ważną rolę odgrywa on w budowaniu relacji w biznesie.

Certyfikowany coach. Zdała egzamin ACSTH ICF na Studiach Zawodowych Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Ukończyła Szkołę Stylu Moniki Jaruzelskiej pod patronatem ELLE. Wcześniej – po studiach o specjalności Zarządzanie i Marketing  – przez prawie 20 lat pracowała w korporacjach. Odpowiadała za wizerunek firm i marek, zarządzała również działem personalnym.

logo_kohlbrennerZ zamiłowania i pasji doradca wizerunkowy oraz coach. Kocha pracę z ludźmi. Swój zawód traktuje jako misję, bo wierzy, że każdy może wyglądać pięknie i czuć się dobrze ze sobą.

Uwielbiam to uczucie satysfakcji i dumy, gdy patrzę jak moi podopieczni nie tylko stają się atrakcyjni zewnętrznie, ale przede wszystkim są bardziej pewni siebie, są świadomi swoich mocnych stron i potrafią z nich korzystać.

Prywatnie mama dwóch, dorosłych synów, absolutna wielbicielka zwierząt. Kobieta dojrzała, która nauczyła się celebrować chwile. Każdy poranek, niezależnie od pogody, zaczyna od joggingu lub treningu. Zwiedziła już trochę świata i wciąż ma ochotę na więcej – przed nią takie kraje jak Japonia, Nowa Zelandia. Kierunki swoich wypraw najczęściej dyktują kulinarne smaki, dlatego z pewnością jeszcze wróci do Tajlandii czy Maroka.

Inspiracje czerpie z biografii kobiet oraz ze spotkań z ludźmi. Sukcesy innych są dla mnie źródłem inspiracji i motywacji.

Kontakt: www.barbarakohlbrenner.pl