Barbara Jacińska: TBI Technology Spółka z o.o.

Prezes Zarządu Spółki TBI Technology Spółka z o.o. Z pasji coach, trener oraz mediator. Jej doświadczenie wynika z ciągłego doskonalenia oraz unikalnej praktyki zawodowej wynikającej z pracy w różnorodnych branżach (budowlana, turystyczna, przemysłowa, handlowa, szkoleniowa).

barbara jacińska

Z wykształcenia Politolog, absolwentka menedżerskich studiów podyplomowych MBA w Szkole Głównej Handlowej oraz Coachingu w Wyższej Szkoły Bankowej. Posiada praktyczną wiedzę z obszaru organizacji i marketingu przedsiębiorstwa oraz kilkuletnią praktykę w prowadzeniu szkoleń w tym obszarze.

W pracy stawia na kreatywność i entuzjazm oraz zmianę jako podstawę sukcesu. Kobieca siła i wszechstronność jest tym, co rozwija zarządzane przeze nią firmy.

„Jedni mówią, że mam ogromną energię. Inni, że posiadam dużą wiedzę życiową i niebanalne spojrzenie na rzeczywistość. Cenię te opinie i wierzę, że to cechy niezbędne by być dobrym managerem, trenerem i doradcą”.

W 2016 roku została wyróżniona przez Dziennik Puls Biznesu nominacją w rankingu „100 kobiet biznesu w Polsce” a zarządzana przez nią Spółka TBI otrzymała 5 tytułów Gazela Biznesu oraz Diament Forbesa.

Prywatnie mama dwóch wymagających synów, kieruję się maksymą „życie to moje hobby”
i odkrywa je przez podróże, nowe smaki oraz rozwój osobisty.

Motto: Wolność myślenia i odwaga ale przede wszystkim otwartość na zmiany to podstawa sukcesu.

W czym może pomóc innym: 

Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym, ale też chętnie słucha. Aktualnie w trakcie przygotowywania dodatkowego nowego projektu zawodowego – Centrum Rozwodowego w ramach sieci franczyzowej „Kobieta i Rozwód”.

logo_TBI_TechnologyO firmie: 

Pod marką TBI skupione są podmioty działające w branży przemysłowej a specjalizujące się w dostarczaniu maszyn i narzędzi do obróbki metalu oraz ich wynajmem i leasingiem. Firma dystrybuuje oraz serwisuje obrabiarki pod marką TBI oraz jest przedstawicielem kilku europejskich producentów maszyn.

W swoim rozwoju firma postawiła na budowanie przewagi czasowej oraz elastyczność.  produkty dostarczane są w deklarowanym czasie, utrzymywany jest minimalny stan magazynowy.

Kontakt: www.tbitech.pl