Anna Pestilenz: Hotel Szafir w Jastrzębiej Górze

Właścicielka Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze. W 2014 otrzymała tytuł AMBASADORKA KLASY, przyznawany przez Akademię Marki z Klasą za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki.

Anna Pestilenz
fot. Lidia Skuza

Od 20 lat pracuje w branży turystycznej. Zaczynała od pracy u innych, wynajem pokoi, pensjonat, aż do budowy i prowadzenia własnego hotelu.

Od wielu lat jest w zarządzie Towarzystwa Miłośników Jastrzębiej Góry. Wspiera również młode talenty np „Ogród Wyobraźni” Rodziny Zalewskich oraz Stowarzyszenie „Radość Życia” we Władysławowie.

W tym roku kończy gdańską Wyższą Szkołę Handlu i Turystyki. Przed nią obrona pracy magisterskiej, w której opisuje restrukturyzację własnej firmy. Mama 2 synów i córki. Mężatka od 21 lat.

Zainteresowania: Muzyka z dawnych lat, szczególnie lata 20 – te i 30 – te, kino międzywojenne, słucha również hip – hopu. Odpoczywa przy dobrej lekturze, kocha podróże i poznawanie nowych ludzi.

W czym może pomóc innym: jest honorowym dawcą krwi, potencjalnym dawcą szpiku, chętnie podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym.

logo szafirO firmie: Hotel Szafir rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2013 r. Powstał w miejscu dawnej Willi Magnat. Położony w samym centrum Jastrzębiej Góry zaledwie 100 m od plaży. Swoimi kolorami nawiązuje do nadmorskiego klimatu. Kolor biały niczym czysty piasek na polskim wybrzeżu oraz błękit morza bałtyckiego to doskonałe połączenie.

Hotel Szafir oferuje swoim Gościom 45 komfortowo urządzonych pokoi, dwie sale konferencyjne, place zabaw dla dzieci. W obiekcie mieści się również restauracja Lazurowa oferującą bogate menu najlepszych smaków kuchni polskiej i światowej oraz kawiarnia z drink-barem. Dodatkowymi atutami hotelu jest wielostanowiskowy podziemny parking oraz ogród zlokalizowany na dachu obiektu z którego rozciąga się wspaniały widok na cała panoramę Jastrzębiej Góry i okolic.

Od września na terenie hotelu zostanie otwarte Elite Studio Spa oferujące szeroką ofertę zabiegów, natomiast od października będzie można korzystać z basenu, saun oraz kręgielni. W obiekcie znajduje się również palcówka banku, salon fryzjerski, cukiernia i butik.

Misją i filozofią, której firma stara się być wierna od samego początku jest zadowolenie Gości, sprawienie by czuli się tu wyjątkowo. Jednak nowoczesne i komfortowe wnętrza to nie wszystko. W codziennej pracy pracownicy Hotelu Szafir dbają o zapewnienie swoim Gościom  obsługi na najwyższym poziomie. Osobowość Hotelu Szafir tworzą przede wszystkim ludzie, którzy czerpią radość i satysfakcję ze swojej pracy. Jak sami podkreślają „Dla nas najważniejszy jest Gość, relacja z nim oraz wysoka jakość świadczonych przez nas usług”.

Kontakt: www.szafirhotel.pl