Anna Młynarczyk: ESNC Sp. z o.o.

Współwłaścicielka ESNC Sp. z o.o., tworzącego dedykowane systemy wspierające zarządzanie, jak justERP, justCRM czy system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi justHUNT.

anna młynarczyk

Odpowiada za rozwój spółki oraz jej produktów, jak również całokształt działań PR/marketingowych. Certyfikowana przez Google specjalistka Google Analytics i Google AdWords. Obecnie również w trakcie certyfikacji MBA.

Ukończyła psychologię oraz seksuologię kliniczną. Z branżą IT związała się w 2012 roku, początkowo w obszarze PR, później również we wdrożeniach zintegrowanych systemów informatycznych. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wielbicielka kulinarnych podróży Anthony’ego Bourdaina.

Zainteresowania: seksuologia kulturowa, psychologia kulturowa, mitologia grecka, kultura antyku.

W czym mogę pomóc innym: Oferuję pomoc w obszarze marketingu internetowego i SEO, w przygotowaniu strategii rozwoju dla firmy i produktu. Doradzam w zakresie stosowania narzędzi Google, jak również w kwestiach związanych z informatyzacją przedsiębiorstw oraz optymalizacją procesów biznesowych.

esncO firmie: ESNC Sp. z o.o. powstało w marcu 2015 r. Narodziło się z pasji kilku osób do systemów ERP oraz z potrzeby tworzenia i wdrażania dedykowanych systemów informatycznych. Spółka tworzy kompleksowe rozwiązania IT, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw każdej wielkości i branży, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie członków zespołu, na przestrzeni kolejnych projektów firma wypracowała procedury oraz stworzyła nowoczesne oprogramowanie, które realnie wspiera pracę przedsiębiorstw. Wdrażane przez ESNC Sp. z o.o. systemy mają budowę modułową i są wysoce skalowalne oraz elastyczne. Dzięki temu raz zaimplementowane, rozwijają się wraz z organizacją.

Firma realizuje także inne projekty webowe, jak choćby platformy handlowe B2B, czy sklepy internetowe zintegrowane z CRM, fakturowaniem, systemem obsługi gospodarki magazynowej, itp. ESNC Sp. z o.o. oferuje również usługi doradztwa i analizy w zakresie informatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych.

Kontakt: www.esnc.pl