Anna Baran: PP-Duo Sp. z o.o.

Właścicielka i Prezes Zarządu PP-Duo Sp. z o.o. w Bydgoszczy, specjalizującej się w produkcji etykiet samoprzylepnych termicznych, termotransferowych, foliowych i specjalistycznych.

anna baran

 

 

Jej mocne strony to dyscyplina biznesowa i efektywne zarządzanie czasem. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dorosłych już dzisiaj dzieci. Kocha przyrodę i zwierzęta. Czas wolny lubi spędzać na podróżach lub, po prostu, relaksując się we własnym ogrodzie.

Moja działalność biznesowa jest również połączona z misją społeczną. Jestem osobą otwartą na ludzkie wyzwania. Staram się pomagać również tym, którzy borykają się z trudnościami, ze względu na popełnione błędy w przeszłości. Mam wiele satysfakcji, kiedy widzę, że współpracujący ze mną ludzie to doceniają i wiążą się z moją firmą na długie lata.

Zainteresowania: Moje zainteresowania to przede wszystkim świat mody. Chociaż sama nie projektuję to uwielbiam śledzić trendy i dobierać różne stylizacje. Moda damska to ogromna przestrzeń do dawania pozytywnej energii innym kobietom. Akceptacja samych siebie staje się często dużo łatwiejsza w oparciu o drobne zmiany w codziennych stylizacjach. Interesują mnie również zagadnienia zdrowej żywności oraz zdrowego stylu życia, które staram się wdrażać w codziennym funkcjonowaniu.

W czym mogę pomóc innym:  Korzystając z mojego doświadczenia chętnie doradzę jak wytrwać w działaniu, rozwijając własny biznes, czy też jak wspierać rozwój swoich zainteresowań obok, lub przy okazji, wykonywanej pracy.

logo_ pp duoO firmie:  Firma PP-Duo powstała w 2003 roku. Specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych termicznych, termotransferowych, foliowych i specjalistycznych. W ofercie znaleźć można etykiety logistyczne, służące identyfikacji produktu oraz etykiety graficzne, tworzące jego wizerunek.

Zajmuje się również sprzedażą drukarek i urządzeń etykietujących.

Dla zapewnienia wysokich standardów produkcji, współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi firmami będącymi liderami w swojej dziedzinie. Dzięki temu firma stała się liderem w swojej branży, a swoim klientom zapewnia najwyższą jakość usług przy relatywnie niskiej cenie.

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego kapitałem są pracownicy, a nasza załoga to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani młodzi ludzie, dzięki którym gwarantujemy naszym klientom fachową obsługę. Stawiamy sobie wysokie cele, często trudne do osiągnięcia, ale właśnie tym sposobem jesteśmy w stanie sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku.

Kontakt: www.ppduo.pl