Akademia Marki z Klasą

DSC_0450a

Być autentyczną marką oznacza rozpoznawać własne potrzeby, upodobania i w zgodzie z nimi, budować niepowtarzalny styl oraz silną, wyróżniającą się w otoczeniu biznesowym osobistą markę  Jeśli chcesz stworzyć markę, potrzebujesz konkretnych umiejętności i wiedzy, jak i co należy doskonalić w zachowaniu, komunikacji, wizerunku, by sprzyjały szczęściu i twoim planom zawodowym.

Akademia Marki z Klasą proponuje Personal Branding dla osób, które świadome własnej niepowtarzalności, chcą być WIDZIALNE. Personal Branding polega na przekazywaniu komunikatu opisującego pewne wartości, cechy i umiejętności osoby w taki sposób, by wywołać u odbiorców pozytywną reakcję emocjonalną oraz stworzyć wyobrażenie na jej temat, adekwatne do ambicji osobistych i zawodowych. Polega również na odpowiednim zarządzaniu  tym wyobrażeniem tzw wizerunkiem marki poprzez kontrolowanie przekazu i jego odbioru. Dowiedz się więcej czym jest Personal Branding.

Akademia Marki z Klasą oferuje warsztaty grupowe oraz półroczny Program. Program rekomendowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz freelanserom, którzy poprzez renomę i rozpoznawalność własnego nazwiska chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

Akademia Marki z Klasą to jedyna w swoim rodzaju kompleksowa propozycja łącząca w procesie budowania osobistej marki działania komunikacyjne,wizerunkowe z rozwojem osobistym.  Akademię tworzy  sprawdzony zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta i savoir-vivre, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Sprawdź REKOMENDACJE zadowolonych uczestniczek nas zanim zdecydujesz się na półroczny Program.

Sprawdź TUTAJ nas zanim zdecydujesz się na półroczny program.

Pytania i uwagi prosimy przesyłać na adres:

amzk@akademiamarkizklasa.pl lub ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl